«Тайра» показала перший серійний боєприпас українського виробництва

«Тайра» показала перший серійний боєприпас українського виробництва

Парамедикиня та волонтерка Юлія Паєвська (Тайра) повідомила про випуск першого вітчизняного боєприпасу. Зброю виготовив Укроборонпром.Джерело: Юлія Паєвська

Українська військова промисловість продовжує нарощувати потужності, аби більш ефективно ліквідовувати ворогів. Нещодавно у Державному концерні «Укроборонпром» повідомили про початок виробництва нових снарядів.


152 міліметри «української люті»

Працівники Укроборонпрому вирішили налагодити виробництво 152-міліметрових снарядів на території нашої держави. Як зазначили у концерні, таких «привітів для окупантів буде багато».

Перше фото українського боєприпасу уже опублікувала парамедикиня «Тайра».


Боєприпас
Перший боєприпас українського виробництва / Фото «Тайра»

Скоро з’явиться перший український безпілотник

В Укроборонпромі розробляють новий український ударний безпілотник. Менеджер проєктів Державного концерну Укроборонпром Мартін Брест сподівається, що до Нового року безпілотник покажуть, але це не 100%.

Принаймні, його презентують військовим на випробуваннях. Зокрема, вони вже отримали набагато більше технічної інформації, ніж можна оприлюднити.

У концерні анонсували, що дальність безпілотника – 1000 кілометрів, вага бойової частини – 75 кілограмів. Пізніше менеджер Укроборонпрому Олег Болдирєв привідкрив завісу, що перші випробування безпілотника пройшли успішно. Крім того, він зауважив, що цей дрон – не єдина розробка. Однак єдина, про яку вже стало відомо у публічному просторі.

Залиште свій коментар