“Та зрозумійте нарешті, ви всі — націоналісти!” Професор КНУ потужно звернувся до українців

“Та зрозумійте нарешті, ви всі — націоналісти!” Професор КНУ потужно звернувся до українців

Якщо хтось в Україні виступає проти націоналізму, то він реально проти українського націоналізму, адже сам є націоналістом московським, єврейським, польським, угорським абощо.Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав доктор наук, професор Київського національного університету ім.Т.Шевченка Петро Масляк.

“У нас у трьох обласних центрах — Івано-Франківську, Тернополі і Хмельницькому мери-націоналісти. І всі три міста визнані найкращими для життя в Україні. В усіх них будується найбільше житла на душу населення. Випадково? Ні. Якби у нас був колективний розум, то один би з них нині був Президентом, інший прем’єром, а ще один Головою Верховної Ради. І в нас всі б міста і села були такими як Івано-Франківськ”, – зазначив Петро Масляк.


Професор підкреслив, що українців сьогодні намагаються переконати, нібито український націоналізм — це погано. А роблять це ті, хто насправді також є націоналістами — тільки єврейськими, московськими, угорськими тощо.

“Ми голосуємо за бариг і блазнів. А потім плачемо і проклинаємо їх. Себе треба проклинати. Бо нам дурять голову, як малим нерозумним дітям, що націоналізм це погано. Український націоналізм, звичайно. А ось єврейський, угорський, московський, болгарський і всі інші — націоналізми хороші. Та зрозумійте, нарешті, що всі люди націоналісти. Просто якщо хтось в Україні виступає проти націоналізму, то він реально проти українського націоналізму, так як він є націоналістом московським, єврейським, польським , угорським тощо. Второпали, нарешті? Чи треба і далі продовжувати ліквідацію національної неграмотності?” – наголосив Петро Масляк.


Залиште свій коментар