Сюмар двічі назвала Путіна «х**лом» із трибуни Верховної Ради. Відео

Сюмар двічі назвала Путіна «х**лом» із трибуни Верховної Ради. Відео

Нардепка від «Європейської солідарності» Вікторія Сюмар назвала президента Росії Володимира Путіна «х**лом» із трибуни Верховної Ради України.Це сталося у вівторок, 30 березня, на позачерговому засіданні парламенту під час виступу народної обраниці. Фрагмент її промови опублікувала пресслужба «ЄС» на своєму YouTube-каналі (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Сюмар сказала, що «подивилася кіно» від Нацполіції (вона мала на увазі розслідування про погроми Офісу президента прихильниками Сергія Стерненка) і «почула там найстрашніше – Путін х**ло».


Вікторія Сюмар за трибуною ВР

Після такого висловлювання народної депутатки в залі піднявся шум, але політикиня продовжила свою промову. Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков перебив її і зробив жінці зауваження.

«Колеги! Шановні колеги! Давайте вибирати висловлювання в стінах Верховної Ради», – сказав він під вигуки парламентаріїв із залу.


Сюмар на це не відреагувала та ще раз повторила відомий вислів.

«Колеги, бачите, заперечення викликає «Путін х**ло». А я це можу повторити насправді, розумієте. І кіно Нацпол вам це сказав…» – продовжила виступати Сюмар.

Інформація про народну обраницю на сайті Ради
Залиште свій коментар