Студентка попросила про відрахування через викладачку, яка принизила українську мову

Студентка попросила про відрахування через викладачку, яка принизила українську мову

Студентка першого курсу магістратури Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Марія Прошковська попросила її відрахувати через антиукраїнські меседжі її викладачки, професорки Євгенії Більченко.Свою позицію вона виклала на особистій сторінці у Facebook. Жінка, яка навчається на факультеті філософії та суспільствознавства (спеціальність культурологія), зазначила, що так вирішила відповісти на повну відсутність реакції вишу на випади своєї педагогині проти української мови.

«Професорка Більченко не поважає країну, в якій живе, працює і заробляє, мову цієї країни, вважає війну Росії проти України «громадянською війною», демократично обрану владу – неонацистським режимом. Крім того, вона публічно заявляє про дружбу із Захаром Прилєпіним, виступає на телеканалах «ДНР», Клименка та російському телебаченні, де розповідає про те, як її тут пригнічують. Просто у Facebook заявляє також про те, що вона разом із керівництвом університету «підтирається скаргами», які на неї надходять», – обурилася студентка.


Прошковська додала, що її бентежить не лише особиста позиція Більченко, а й те, що вона системно «промиває мізки» молоді, у якої викладає. За словами жінки, цим професорка займається не лише в аудиторіях, але й у лекціях, які оприлюднює на YouTube.

«Я пройшла Революцію Гідності, допомагала армії та цивільним, виховую свого сина в повазі та любові до України, а тому просто не можу вчитись далі у Євгенії Більченко та в університеті, який паплюжить всі принципи державної вищої освіти і на сьомому році війни закриває очі на подібні резонансні речі. Слава Україні!» – написала Прошковська.


Пост у соцмережі
Скандал із Більченко
Залиште свій коментар