Страта українського військового: розвідка уже знає, хто і де відтяв голову полоненому

Страта українського військового: розвідка уже знає, хто і де відтяв голову полоненому

Чи причетні до страти «вагнерівці» — Лубінець не підтвердив, ні спростував.Українська розвідка попередньо встановила учасників та виконавця страти українського військовополоненого. Також у ГУР уже знають місце, де був скоєний страшний злочин російських окупантів.

Про це заявив омбудсмен Дмитро Лубінець з посиланням на розвідників в ефірі «Свобода Ранок».


«За їхніми (української розвідки — ред.) припущеннями, вони приблизно знають, хто це зробив, в якій місцевості і хто безпосередньо в цьому брав участь, в тому числі, хто безпосередньо був виконавцем», – сказав Лубінець.

Коментуючи інформацію, що до страти українського військового можуть бути причетні бійці із ПВК «Вагнер», омбудсмен сказав, що подробиці не може розкривати.


«Це вже деталі, які я публічно не можу розповсюджувати. Але можу сказати, що, на мій погляд, наша розвідка спрацювала максимально ефективно», – підсумував Лубінець.

Що відомо про страту українського полоненого окупантами

Нагадаємо, справа про жахливу страту українського військовослужбовця російськими окупантами перебуває на особистому контролі голови СБУ Василя Малюка. За фактом воєнного злочину відкрили кримінальне провадження.

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, російська пронаціоналістична спільнота «продовжує прославляти звірства та жорстокість» своїх окупантів в Україні. Як сказано у звіті, такою публічною демонстрацією жорстокості окупанти намагаються деморалізувати, посіяти паніку в українських Силах оборони та безпеки

Моніторингова місія ООН із прав людини в Україні закликала світ розслідувати страту українця та заявила, що це непоодинокий випадок.

Залиште свій коментар