Степанов про захворюваність COVID: найближчі 10 днів для України стануть напруженими

Степанов про захворюваність COVID: найближчі 10 днів для України стануть напруженими

Глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов допускає, що напружена ситуація з коронавірусом у країні буде спостерігатися ще не менше 10 днів. Після 15 квітня рівень захворюваності може стабілізуватися.Однак стабілізуватися рівень захворюваності може лише за умови дотримання карантину.


«Навіть якщо з 15 квітня епідемія припиниться, і ми побачимо зменшення захворюваності особливо в «червоних» регіонах, — це не означає, що все пройшло. Попереду великодні і травневі свята, тому будемо просити громадян повністю уникати масових скупчень. Тому що потім знову отримаємо спалаху коронавірусної хвороби», — заявив Степанов.

Однак у Міністерстві охорони здоров’я зараз виключають ймовірність введення локдауну для всієї країни.


«Ми не бачимо необхідності у введенні загальнонаціонального карантину. У нас є адаптивний карантин, коли посилення обмежень відбувається на території конкретного регіону в залежності від епідситуації там», — зазначив Степанов.

Він підкреслив, що введення «червоного» рівня відбувається абсолютно прозоро.

«Є чіткі критерії за рівнем, динамікою госпіталізацій, тестуванням і виявленням випадків. Якщо хоча б два з них перевищують норму протягом трьох днів поспіль, область переходить на червоний рівень», — сказав міністр.

Залиште свій коментар