Стала відомо дата закінчення пандемії коронавірусу

Стала відомо дата закінчення пандемії коронавірусу

Вчені спрогнозували дату закінчення пандемії коронавірусу в світі.

Про це повідомляє New York Post з посиланням на дослідників із Сінгапурського університету технології та дизайну, передає Главком.


На їхню думку, світ зможе позбутися захворювання до грудня цього року. При цьому в США хворобу переможуть до кінця вересня.

Експерти використовували математичну модель поширення інфекції.Фахівці попереджають, що їх прогнози можуть бути неточними, тому не слід приймати поспішних рішень про пом’якшення карантинних заходів у всьому світі.


Читайте також:   Новий COVID-19 виявили ще в чотирьох країнах, ВООЗ закликає посилити контроль

«Надмірний оптимізм, заснований на прогнозах, небезпечний тим, що може послабити нашу дисципліну і самоконтроль, що призведе до різкого зростання числа заражених», – заявили дослідники.

До слова, італійські вчені повідомили про перший випадок захворювання щитовидної залози внаслідок захворювання вірусом SARS-CoV-2.

Нагадаємо, вчені заявили, що коронавірус може передаватися через сльози. Коронавірус може передаватися через слізну рідину. До такого висновку після серії досліджень дійшли фахівці медичної школи Університету Джонса Хопкінса.

Читайте також:   У ВООЗ побачили кінець пандемії коронавіруса

Національний дослідницький центр (NRC) Канади повідомив про початок співпраці з китайською CanSino Biologics Inc, однією з небагатьох компаній у світі, де вакцина від коронавірусу вже проходить клінічні випробування.

Як повідомлялося, вчені знайшли засіб для повного бло

Залиште свій коментар