США запровадять нові санкції проти Росії, – ЗМІ

США запровадять нові санкції проти Росії, – ЗМІ

Адміністрація Байдена готова схвалити нові санкції проти російських фізичних і юридичних осіб. Цього разу обмеження накладуть через втручання у вибори президента США.Джерело: Bloomberg

Санкції будуть відповіддю на «передбачувані неправомірні дії», зокрема злом SolarWinds і спробу зірвати вибори в США. Про це ЗМІ повідомили власні джерела.


Нові санкції проти Росії: що відомо

Нові заходи можуть запровадити у четвер, 15 квітня. Вони можуть торкнутися близько 10 російських представників і 20 юридичних осіб.

Не виключено, що США оголосять про висилку з країни близько 10 російських представників, а серед них і дипломати.


Санкції можуть торкнутися державного боргу Росії

The New York Times з посиланням на свої джерела пише, що нові обмеження можуть торкнутися суверенного боргу Росії. Обмеження на держборг впливають на здатність країни залучати доларові облігації. Оскільки кредитори побоюються бути відрізаними від американських фінансових ринків.

Тим часом видання CNN повідомляє, що свої санкції проти Росії введе і Європейський Союз. Вони також стосуватимуться втручання Росії у вибори.

Інформація щодо введення такого пакету санкцій попередньо з’явилася ще 8 квітня. Тоді низка ЗМІ повідомляли про те, що Байден готує нові обмеження  Байден готується вислати російських дипломатів і ввести санкції проти оточення Путіна, – ЗМІ .

Санкції США проти Росії: коротко

  • США має одразу декілька пакетів санкцій для Росії, вони запроваджені через різні причини,
  • 17 березня 2021 року США запровадили нові санкції проти Росії  Через Навального і Скрипалів: США запровадили нові санкції проти Росії через Навального та Скрипалів.
  • У грудні 2020 року США включили санкції проти «Північного потоку-2» в оборонний бюджет та закликали компанії припинити роботу, в іншому випадку їх чекають санкції.
  • У березні 2021 американські сенатори закликали Джозефа Байдена ввести нові обмеження проти газопроводу. Втім, наразі вони ще не запроваджені.
  • Інший пакет санкцій стосується окупації Криму. Антиросійські санкції запровадили у 2014 році і з липня 2016 року обмеження продовжують кожні 6 місяців.

 

Залиште свій коментар