Спливли подробиці про медсестру-самогубцю зі Львівської області: ніяких причин не було

Спливли подробиці про медсестру-самогубцю зі Львівської області: ніяких причин не було

У Львівській області 38-річна медсестра, у якої був діагностований коронавірус, викинулася з третього поверху лікарні. Вона пішла в туалет і стрибнула у вікно. Зараз поліція взялася за розслідування цієї дивної справи.Про це повідомляє ТСН.

Відомо, що 38-річна жінка лежала у районній лікарні і на другий день госпіталізації скоїла суїцид.


За словами медиків, нічого не віщувало біди. Медпрацівниця була середнього ступеня тяжкості і зберігала бадьорість і активність.

«Вона була активна, вона була достатньо мобільною, самостійно пересувалася в палаті, коридорі», — розповів керівник Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис.


З’ясувалося, що жінка лежала в палаті разом зі своїм чоловіком. Це поліції розповів сам чоловік медсестри, який із нею лежав у одній палаті. Сам він з журналістами не спілкується.

«Вона в одній палаті зі своїм чоловіком була, в нормальних стосунках, більше була енергійніша, ніж чоловік… підтримувала морально його, але встановлено, що вийшла в туалетну кімнату, зняла тапочки і вистрибнула через вікно», — розповів начальник Кам’янка-Бузького відділення поліції Іван Іваночко.

Відомо, що у жінки залишилося троє дітей шкільного віку.

Залиште свій коментар