Спалах COVID-19 на Миколаївщині розпочався з релігійних обрядів

Спалах COVID-19 на Миколаївщині розпочався з релігійних обрядів

Всі виявлені випадки коронавірусу в області знаходяться в тісному колі спілкування за релігійною ознакою, кажуть в ОДА.

Причиною спалаху коронавірусу в Миколаївській області стали релігійні обряди вдома та недотримання карантину. Про це заявив заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі у відеозверненні у вівторок, 14 квітня.
«Проведення релігійних обрядів вдома та недотримання карантинних заходів стали основними причинами поширення коронавірусної інфекції на території Миколаївської області. На сьогодні в області зареєстровано 14 випадків захворювання, з них 9 були виявлені за останню добу. Всі хворі знаходяться в тісному колі спілкування за релігійною ознакою», — сказав Трайтлі.


Аналогічні зараження сталися в Дніпрі і Києво-Печерській лаврі, підкреслив чиновник.
«Закликаю: прислухайтеся до порад влади і медиків. Релігійні масові заходи в умовах епідемії несуть реальну загрозу не тільки вашому життю, але і вашим близьким, оточуючим, всім іншим громадянам нашої держави. Закликаю вас підтримати ініціативу президента України святкувати Великдень вдома», — додав Трайтлі.
За даними ОДА, в області знову призупинено роботу всіх ринків через недотримання карантинних вимог.
Нагадаємо, що в Миколаєві виявили перших хворих на COVID-19 11 квітня. Перші інфіковані коронавірусом у Миколаївській області — пенсіонерки з одного села і зараз вони знаходяться в реанімації.
Залиште свій коментар
Читайте також:   В Україні зростає кількість хворих на коронавірус. Карантин можуть посилити - МОЗДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.