Зокрема, їм дали добу для того, щоб добровільно повернутися додому. Інакше в майбутньому їх чекають проблеми з поверненням. Про це повідомила депутатка Ольга Василевська.


Флешмоб для депутатів

За словами Василевської, голова фракції Давид Арахамія вніс пропозицію про флешмоб. Нардепи мають фотографуватися з родинами вдома.

Окрім цього, на засіданні також вирішили що потрібно проголосувати за можливість добровільного онлайн голосування депутатів, які на лікарняному. Їхні голосування відображатимуться на табло в залі засідань. Це пропонували зробити шляхом підняття карток відповідного кольору, а голоси рахуватиме лічильна комісія.


Зарплати військовим та економічний паспорт

Потрібно підвищити зарплати військовослужбовцям на 30% вже з 1 березня. Гроші частково візьмуть з підвищення ренти на газ, цей законопроект також потрібно буде ухвалити цього тижня. В 1 читанні президент закликав проголосувати законопроєкт про економічний паспорт українця,
– повідомила Василевська згідно до рішень засідання.

За її словами, Зеленський зазначив, що йдуть переговори про надання Україні фінансової допомоги. Найбільше надають США, Великобританія, Євросоюз, найменше – Німеччина.

При цьому через паніку на тлі російського вторгнення, щодня Україна втрачає мільярди гривень.