«Слава українським воякам»: з’явилися кадри грандіозного успіху ЗСУ

«Слава українським воякам»: з’явилися кадри грандіозного успіху ЗСУ

Чергові успішні випробування ракетного комплексу Р-360 «Нептун» з крилатими ракетами провели українські військові 17 червняЯк повідомила прес-служба Генштабу ЗСУ, випробування проходили на полігоні «Алібей» в Одеській області.

Наголошується, що головною особливістю випробувань комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун» на цей раз була стрільба з бойовою частиною.


Екс-секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що сьогодні завершився цикл випробувань крилатих ракет «Нептун», «під час якого перевірялася ефективність знищення цілей бойовою частиною ракет».

«Ракета точно вийшла на ціль і знищила плавзасіб умовного противника», — зазначив він, підкресливши, що українські крилаті ракети довели свою ефективність.


Ракета Р-360 призначена для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантных кораблів і транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів. Також можливе ураження берегових радіоконтрастних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах, в будь-який час доби і року, при активному вогневому і радіоелектронного протидії з боку супротивника.

Українці захоплюються грандіозним успіхом ВСУ.

«Дуже добре», «Краса», «Краса», «Молодці! Слава Україні», «Слава Україні!!! Згадуючи 2014, коли озброєння України було майже тільки на рівні автоматів, а зараз з’являється сучасне озброєння, то на серці стає радісніше і тепліше за нашу Батьківщину», «Це добре. Чим більше таких — тим краще!»,  «Слава українським інженерам і робітникам за створення ракетного щита! Слава українським воякам!», «Відмінно», — пишуть в Мережі.

Залиште свій коментар