Скоро Україна повернеться до колишнього життя: вірусолог дала новий прогноз

Скоро Україна повернеться до колишнього життя: вірусолог дала новий прогноз

Вірусолог вважає, що світ повернеться до нормального життя вже навесніВірусолог розповіла, коли закінчиться пандемія коронавіруса і світ повернеться до життя без масок. На думку фахівця, поступове скасування всіх карантинних обмежень у світі відбудеться вже наступної весни. За словами вірусолога, носіння масок і дотримання соціальної дистанції, до яких уже звикли люди, приносять позитивні плоди.

Лікар-вірусолог Алла Мироненко в ефірі «Апостроф Live» розповіла, що коронавірус стане звичайним респіраторним збудником, яких налічується близько 200 одиниць.


«Всі вже звикли носити маски та дотримуватися дистанції — і це дуже добре. Ми з цим впораємося. Ще пройде зима, і далі весь світ буде повертатися до нормального життя. Цей збудник стане звичайним респіраторним збудником, яких ми знаємо близько 200. З цим будуть стикатися діти, а дорослі не будуть хворіти. Але треба ще дійти до цього», — говорить Мироненко.

Також вірусолог розповіла, як людство зможе перемогти коронавірус, якщо появи вакцини не відбудеться. На її думку, якщо перехворіє 80% населення планети, потреби в ній не буде для нормалізації життя на планеті.


«Але я не знаю, чи доцільно це зараз, намагатися захворіти, якщо ти не впевнений, як ти вийдеш з цієї хвороби. Особливо це стосується літніх людей, людей з хронічними хворобами. Дітям не страшно, тому що вони зазвичай легко і безсимптомно переносять хворобу і формують нам імунний прошарок. Це добре», — пояснила Алла Мироненко.

Якою буде ситуація з коронавірусом

Залиште свій коментар