«Скопаними городами ніхто не пустить»: у мережі хвиля жартів через паніку довкола «вторгнення» РФ в Україну

«Скопаними городами ніхто не пустить»: у мережі хвиля жартів через паніку довкола «вторгнення» РФ в Україну

Паніка, яка охопила чи не весь світ через можливе вторгнення Росії в Україну, вже досить набридла громадянам нашої країни. Вони запевнили, що всі, хто хвилюється з цього приводу, вже втекли за кордон, а всі решта зберігають спокій і ставляться до ситуації навіть із гумором.Відповідні коментарі від українців з’явилися в Facebook OBOZREVATEL. Користувачі мережі не впадають у відчай і жартують із приводу дат нападу РФ, що постійно змінюються, та сміються з тих, хто, піддавшись паніці, таки втік з України.

«Неправда, немає ніяких «панічних настроїв», «Хто почав панікувати, той вже з****вся чартерними і приватними рейсами із території України», «Ну… Зелені слуги вже дременули», «Ні, ну давайте вже зараз, бо потім підуть городи і по копаному їх ніхто не пустить. А зараз якраз добриво потрібне для родючих українських чорноземів», «Все життя – гра. То ковід, то вакцинація, то напад… Набридли», «Завтра! Байден сказав! А він серйозний пацан – пацан сказав, пацан зробив», – написали українці.


– Сусіде, ви тікати будете?

– А куди мені тікати? У мене кури, свині, город… вила, кулемет… – жартували інші.


У мережі хвиля жартів через можливе вторгнення Росії
Українці жартують з приводу паніки через можливе вторгнення Росії

Деякі з користувачів підтвердили, що теж не панікують, але готуються захищати рідну землю.

«Немає ніякої паніки. Потікали тільки щури, які прикидатися патріотами. Та час зірвав з них маски. Тепер відомо, хто є хто. Народ не здолати! Чистимо зброю, готуємо набої», «Нам, українцям, не варто панікувати. Нам нікуди тікати. Ми на своїй землі. Війна у нас вже 8 років. Нам потрібно зібрати всю волю в кулак і, в разі потреби, гідно зустріти ворога», – впевнені українці.

Частина українців взагалі не вірить у напад Росії
Українці жартують через постійне перенесення дат вторгнення
У мережі поширюються жарти через можливе вторгнення Росії
Українці не панікують і готові захищати Україну
Українці впевнені, що ті, кого охопила паніка, вже втекли з країни
У мережі жартують через хвилю паніки, що охопила весь світ
Українці не вірять у вторгнення

Нагадаємо: панічні настрої про можливе повномасштабне вторгнення російських військ в Україну за останні три дні досягли критичного рівня. Низка держав закликала своїх громадян якнайшвидше покинути українську територію. На тлі чуток іноземні видання навіть почали називати дату наступу. За одними даними, це може статися 15 лютого, за іншими – на день пізніше.

Залиште свій коментар