«Скільки ми будемо утримувати дармоїда?»: Жириновський проговорився про підтримку Лукашенка з РФ

«Скільки ми будемо утримувати дармоїда?»: Жириновський проговорився про підтримку Лукашенка з РФ

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський розкритикував дії президента Білорусі Олександра Лукашенка і фактично розкрив, що Росія «годувала» політикаВідповідне зізнання з’явилося в телеграм-каналі політика.

Міркуючи про протести, які спалахнули в Білорусі, Жириновський написав, що Лукашенко «випустив проти білорусів собак».


«Так німці робили в окупованій Білорусії. Намалював собі 80%. Ну нехай буде хоча б 52% на 48%. Але ні… 80%!», — пише він.

Він підкреслив, що багатьох людей не пускали на виборчі дільниці, а під час дострокового голосування у Лукашенка раптом з’явилося 42%.


Жириновський впевнений, що на подальшому політичному майбутньому білоруського президента можна ставити хрест.

«Це агонія. Більше виборів за участю Лукашенка не буде. Все залежить від нас: скільки ще ми згодні утримувати дармоїда?» ,- підсумував він, супроводивши публікацію знімком, зробленим біля посольства Білорусі в Москві.

Раніше Жириновський, який закликав бомбити Україну та інші пострадянські держави, підтримав білоруські протести і нагадав Олександру Лукашенку про долю президента-втікача України Віктора Януковича.

Крім того, глава ЛДПР зажадав звільнити з в’язниць заарештованих журналістів, зокрема  кореспондентів телеканалу «Дождь». Також Жириновський закликав Лукашенка піти з політики.

Варто відзначити, що це не перший раз, коли Жириновський звертається до Лукашенка з жорстким закликом. Так, перед виборами в Білорусі він закликав Олександра Лукашенка знятися з передвиборних перегонів.

Залиште свій коментар