Скабеєва і Соловйов розлютилися через заяву МОЗ України: що знову не так

Скабеєва і Соловйов розлютилися через заяву МОЗ України: що знову не так

Сумнів українського МОЗ в ефективності російської вакцини від китайського вірусу поставив на вуха пропагандистів РФ

Після того, як головний санлікар країни Віктор Ляшко заявив, що обмежені дані про хід клінічних випробувань і дотримання їх вимог не дозволяють впевнено сказати, чи буде російська вакцина ефективною і безпечною, і чи має вона шанси на масове використання, в РФ сильно розлютилисяТак, ведуча програми «60 хвилин» Ольга Скабеєва образилася на те, що розробку російських фахівців поставили під сумнів, про що поспішила висловитися у своєму телеграм-каналі.

«У МОЗ України не вірять в російську вакцину від коронавірусу — заявив Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України. Сама Україна ніяких вакцинних розробок, зрозуміло, не веде. Удачі, звичайно!», — написала вона.


Дісталося від пропагандистки і Заходу. Особливо зачепила її за живе фото в одній з найбільших французьких газет Liberation, де зображений Путін в образі суперагента Бонда з вакциною від коронавірусу в руці замість пістолета.


«Є ще й така варіація на тему заздрості з приводу нашої вакцини — Путін верхи на бурому ведмеді поспішає всім зробити щеплення. Шприц за спиною, сам Путін в цей момент жадає панування».Не відстав від колеги і Володимир Соловйов. У себе в телеграмі він поділився публікацією каналу «Ви слухали Маяк»:

«Україна не вірить «Супутнику V». Заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак: «Я очікую вакцини від тих інституцій й організацій, які мають визнану репутацію і доказову базу». Найкраща доказова база від визнаних західних інституцій, як відомо, це » highly likely «дуже ймовірно)».

Залиште свій коментар