Штам «Дельта» атакує Україну: експерти попередили про небезпеку, що насувається

Штам «Дельта» атакує Україну: експерти попередили про небезпеку, що насувається

Ситуація з коронавірусом в Україні може погіршитися вже до кінця літа у зв’язку з новим штамом «Дельта», який поширюється з Європи.Про це повідомив керівник Центру економіки охорони Здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганіченко під час брифінгу.

«Фіксується різкий спалах після довгого спадання, за яким йшли Європа і Україна. У трійку країн, які були епіцентрами спалаху — Великобританія, Португалія і Росія — додалася Іспанія», — повідомив експерт.


Ганіченко впевнений, що ситуація з COVID-19 в Україні погіршиться вже в кінці липня — початку серпня. Він вважає, що час відпусток люди можуть переносити інфекцію з країни в країну.

«Період відпусток — небезпечний. Це зовнішня загроза і для України також. Захворювання перекидається з країни в країну», — додав він.


На думку фахівця, вже восени рівень захворюваності коронавірусом стрімко піде вгору. Єдиний шлях зупинити його — це вакцинація.

Що потрібно знати про штам » Дельта»

  • Дуже часто виникає головний біль
  • Виражений біль в горлі.
  • Виражений нежить
  • Болі в животі і діарея

Найголовніше, що потрібно знати — це те, що «Дельта» дуже заразний. За даними різних джерел, він у 20 разів активніше, ніж штам з Уханя.

Залиште свій коментар