Шмигаль назвав умову введення локдауну для всієї країни

Шмигаль назвав умову введення локдауну для всієї країни

В уряді не виключають реальної можливості посилити карантин на всій території України через ситуацію із COVID-19, зокрема, ввести навіть локдаун.Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів у середу, 17 березня. Воно транслювалося онлайн на YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

«Чи буде локдаун для всієї країни – це залежить тільки від нас із вами і наших дій. Якщо ми всі ретельно дотримуватимемося правил, зменшимо соціальні контакти, то він не буде потрібен», – зазначив глава уряду.


На переконання прем’єра, нині є всі підстави говорити, що адаптивний карантин в Україні є ефективним механізмом. Він назвав як приклад запровадження три тижні тому «червоної» зони епідемічної небезпеки на Івано-Франківщині. За його словами, зараз «ситуація там дещо стабілізувалася – госпіталізації ідуть на спад, як і кількість нових випадків».

«Але якщо «червоний» рівень буде запроваджено в більшості областей, то ми будемо змушені вводити посилені карантинні обмеження на всій території країни. Проте уряд зробить все, щоб цього не трапилося», – попередив Шмигаль.


Голів місцевий адміністрацій він закликав не чекати рішення Кабміну про локдаун, а брати на себе відповідальність і самостійно вводити у регіонах локальні карантини.

Шмигаль назвав умову введення локдауну для всієї країни

 

Залиште свій коментар