Сертифікати не працюють: в українців виникають проблеми з в’їздом до Єгипту

Сертифікати не працюють: в українців виникають проблеми з в’їздом до Єгипту

Українські туристи зіткнулися зі складнощами при в’їзді до Єгипту. Прикордонна служба країни не визнає паперові сертифікати України, а електронні не може відсканувати.Про це розповіли в матеріалі видання Turprofi.

Багато країн вже вільно приймають вакцинованих українських туристів за COVID-сертифікатом у додатку «Дія». Однак в Єгипті можуть виникнути проблеми. Для відвідування цієї країни вакцинованим українцям все одно доведеться здавати ПЛР-тест.


Як стверджують туристичні оператори, єгипетські прикордонники не визнають українські сертифікати. Паперові не містять спеціальний QR-код, а електронний в додатку «Дія» вони не можуть зчитати через збій апаратури. Тому всі туристи зобов’язані озброїтися результатами ПЛР-тесту. Як варіант — мати на руках роздрукований документ про вакцинацію з QR-кодом.

«Наразі Єгипет приймає лише сертифікати, які надають в роздрукованому вигляді з підписами та печатками й з обов’язковим QR-кодом. Оскільки сертифікати українського зразка не мають QR-коду, туристам для в’їзду в Єгипет необхідно робити ПЛР-тест на коронавірус. Процес взаємного узгодження сертифікатів вакцинації між Єгиптом і Україною ще не завершено. QR-код в електронному додатку «Дія» в цей момент не може бути використаний для в’їзду на територію Єгипту», — повідомили в єгипетському посольстві в Україні.


Як пояснили туроператори, з електронним кодом виникли технічні проблеми – для зчитування коду потрібна спеціальна програма, але там є якась недоробка.

Всім туристам рекомендується зробити ПЛР-тест не раніше ніж за 72 години до поїздки та надати результати.

Залиште свій коментар