“Селючка”: у Києві цинічно принизили дружину нардепа через українську мову. Це безкінечно боляче…

“Селючка”: у Києві цинічно принизили дружину нардепа через українську мову. Це безкінечно боляче…

У Києві в одному із магазинів відмовились обслуговувати дружину нардепа Володимира Ар`єва українською мовою.Про це потерпіла Наталка Фіцич написала у соціальних мережах.

Жінка зауважила, що попросила продавця говорити з нею українською, проте та відмовилась, заявивши, що “не повинна підлаштовуватись під клієнтів”. Аналогічно вчинила і адміністратор крамниці.


“На ввічливе прохання говорити зі мною українською, продавець Анастасія відмовилась, мотивуючи тим, що не мусить підлаштовуватись під клієнта! Адміністраторка, також Анастасія (на фото), теж відмовилась говорити українською. Ще й заявила мені, що я неправильно роблю, наполягаючи на обслуговуванні державною мовою.

Я не люблю і не вмію скандалити, просто написала заяву на директора магазину, чекаю відповіді. Але ілюзій не маю. Я виросла у Києві і все життя через мою українську чую образи і кпини. Все життя! В радянський час мені в спину кидали: “селючка”, зараз ситуація не краща. У моїй державі, за яку боролись мої діди і прадіди, мене ж дискримінують, а я не маю жодної можливості захистити себе. І не треба розповідати мені про російськомовних патріотів і все решта”, – зауважила потерпіла.


Залиште свій коментар