Росіяни хочуть випробувати комбінацію двох вакцин проти COVID-19 в Україні

Росіяни хочуть випробувати комбінацію двох вакцин проти COVID-19 в Україні

Розробники російської вакцини проти коронавірусу «Супутник-V» хочуть випробувати її в Україні. Але у комбінації з препаратом від AstraZeneca й Оксфордського університету.Російський фонд прямих інвестицій хоче тестувати комбінацію вакцин «Супутник-V» та AZD1222 на території України. Про це глава Фонду Кирило Дмитрієв заявив в ефірі одного з російських телеканалів, повідомляє РБК.

У РФПІ переконані, що «вакцини повинні залишатися поза політичним полем».


Ми готові повністю передавати наші технології для виробництва в Україні. Ми також готові навіть почати клінічні випробування в Україні спільної вакцини AstraZeneca і «Супутник-V»,
– заявив Дмитрієв.

Скандал з російською вакциною в Україні: що відомо

  • 8 грудня глава РФПІ Кирило Дмитрієв розповів, що виробництво російської вакцини проти коронавірусу можуть налагодити на потужностях харківської фармкомпанії «Біолік». Але представники компанії тоді спростували цю інформацію.
  • 2 січня ЗМІ повідомили, що «Біолік» подало документи на реєстрацію в Україні російської вакцини «Супутник V» до міністерства охорони здоров’я.
  • Заступник очільника МОЗ України Віктор Ляшко заявив, що Україна не реєструватиме російську вакцину проти коронавірусу «Супутник-V». Все тому, що препарат не пройшов третій етап клінічних випробувань.
  • Голова профільного парламентського комітету Михайло Радуцький теж сумнівається, що в Україні зареєструють російський препарат. Адже, згідно з законом, у країні не можна реєструвати вакцину, яка не має кваліфікації ВООЗ або країн з жорсткою регуляторною політикою.

https://healthy.24tv.ua/rosiyani-hochut-viprobuvati-kombinatsiyu-dvoh-vaktsin-proti-covid_n1502317


Залиште свій коментар