Росія вперше застосувала дальні бомбардувальники Ту-22М3 з Білорусі для ударів по Україні

Росія вперше застосувала дальні бомбардувальники Ту-22М3 з Білорусі для ударів по Україні

Російські окупанти вперше з території Білорусі застосували для ударів по Україні бомбардувальники Ту-22М3. Вони мають дальність ураження до 5100 км.Про це повідомили в Командуванні Повітряних сил України. Загалом у ніч з 24 на 25 червня ворог випустив більш ніж пів сотні ракет. Частину з них збили за допомогою ППО.

Зазначається, що противник також відновив обстріли з оперативно-тактичних комплексів «Іскандер», які також розміщені у прикордонних регіонах РБ.


Окрім того, окупанти застосували морські та повітряні сили у масованому бомбардуванні. Зокрема, кілька крилатих ракет «Калібр» були випущені по західних регіонах, а на північному напрямку працювали ворожі літаки Ту-22М3 та установка «Точка-У».

Південні регіони опинилися під ударом ракет «ОНІКС», випущених з оперативно-тактичного комплексу «Бастіон». Ці снаряди є надзвичайно складними для ППО, адже їхня швидкість може досягати 3 тисяч км на годину.


Не менш складними цілями залишаються ракети, випущені з установок «Іскандер». Вони летять по балістичній траєкторії і їхнє ураження є нетиповим для наявної в Україні протиповітряної оборони.

Залиште свій коментар