Росія перекинула на Запоріжжя «бурятських козаків» старше 50 років: їх хочуть використати як «гарматне м’ясо» – ЗМІ

Росія перекинула на Запоріжжя «бурятських козаків» старше 50 років: їх хочуть використати як «гарматне м’ясо» – ЗМІ

Росія перекинула у Запорізьку область в якості підкріплення понад 60 так званих бурятських козаків. Їх збираються використати як «гарматне м’ясо».Усі «бурятські козаки» старше 55 років і висловили бажання вбивати українців за гроші. Про це повідомляє «24 канал», посилаючись на власні джерела.

Завербували найманців через так званих атаманів, які співпрацюють з військкоматами та постачають кремлівському диктатору Володимиру Путіну «гарматне м’ясо» для участі у війнах на різних континентах.


Козакам-добровольцям з Улан-Уде обіцяли легку та «безпечну» службу в Україні, проте замість перебування на блокпостах в тилу їх привезли прямісінько на передову.

Середній вік бурятів складає 55 років. Вони збиралися займатися патрулюванням, пограбуванням та катуванням цивільних, а ось брати реальної участі в бойових діях не хотіли.


Проте відступати «бурятським козакам» не дадуть, оскільки у разі втечі з передової по ним стрілятимуть свої ж.

Примітно, що компенсації за загибель нових найманців ніхто не отримає, оскільки юридично вони пішли на війну добровольцями.

Підрозділ, замість якого перекинули «бурятських козаків», загинув у лобовій атаці, коли намагався відбити у ЗСУ раніше втрачені позиції. Російські офіцери зазвичай не йдуть у бій разом зі своїми угрупованнями, при цьому солдати дуже бояться не йти в наступ, адже вважають, що їх розстрілюватимуть свої ж.

Залиште свій коментар