Росія перекидає останні резерви окупаційних баз в Україну: з’явилося відео з Абхазії

Росія перекидає останні резерви окупаційних баз в Україну: з’явилося відео з Абхазії

У Росії виник брак військової техніки та живої сили під час війни проти України. У зв’язку із цим агресор почав перекидати останні резерви своїх окупаційних баз до нашої країни. Зокрема йдеться про Абхазію.Про це повідомляє InformNapalm. Були опубліковані кадри, на яких відбувається завантаження техніки та озброєння 7-ї російської окупаційної військової бази в місті Гудаута (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Видно, що РФ перекидає в Україну велику кількість бронетехніки та вантажівок, адже те, з чим спочатку вторглися противники до нашої країни, українські захисники активно знищують та захоплюють для потреб ЗСУ.


За даними InformNapalm, частина особового складу контрактників цієї бази ще до початку повномасштабного вторгнення РФ перебувала на кордоні з Україною. Тепер же настав час перекидання техніки: танків Т-72Б3, БТР-82А, ЗРК «Оса» і САУ «Акація», а також військовослужбовців, що залишилися там. Здебільшого це солдати-строковики.

Наразі вже було відправлено один залізничний ешелон.


Крім того, РФ вже перекинула в Україну підрозділи своєї 4-ї окупаційної військової бази з Цхінвальського регіону Грузії.

Залиште свій коментар