Російські окупанти «зачищають» Маріуполь від тіл убитих ними українців і хочуть спалити їх у крематорії

Російські окупанти «зачищають» Маріуполь від тіл убитих ними українців і хочуть спалити їх у крематорії

У тимчасово окупованому Маріуполі російські війська намагаються приховати сліди своїх злочинів та масово спалюють тіла вбитих ними українців у крематорії. При цьому зона кремації знаходиться під посиленою охороною окупантів, що унеможливлює отримання візуального підтвердження зсередини.Крім того, велику кількість маріупольців примусово вивозять на територію РФ. Про це у Telegram повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, російські окупанти обстрілюють артилерією та бомбардують авіацією практично кожен район міста. У той же час, окупанти не мають істотного просування всередині міста. Андрющенко наголосив, що сліди своїх злочинів росіяни знищують, використовуючи мобільні крематорії.


«Окупанти продовжують зачищати вулиці від тіл загиблих. Лівобережний район майже закінчено, центральний – район приватної забудови «Парковий» та «Новоселівка», центральні вулиці. Підготовлене місто для роботи крематорію – промзона складів по Володарському шосе в районі «Метро». складські холодильники промскладів для зберігання тіл, – пише радник мера.

Також він зазначив, що окупантами масово поширюється інформація про нібито «теплий» прийом жителів Маріуполя в Росії. Водночас, під жорстку фільтрацію росіян підпадають усі повнолітні, і ті, хто має проукраїнську позицію, безвісти зникають. Наразі місцева влада намагається встановити місцезнаходження зниклих мешканців.


Залиште свій коментар