Родині ветерана війни на Донбасі, який рятував воїнів у Іловайську, потрібна допомога

Родині ветерана війни на Донбасі, який рятував воїнів у Іловайську, потрібна допомога

Родині ветерана АТО Андрія Нілова, який вивіз після боїв за Іловайськ цілу вантажівку українських воїнів, що потрапили в полон до росіян, необхідна допомога. Його дружина страждає від невиліковної хвороби, полегшити яку може регулярне проведення спеціальних процедур. Зараз заплатити за ці процедури сім’ї Нілова нічим.Про це на своїй сторінці в Facebook написав Павло Нетьосов, керівник МАДФ «Цитадель», волонтер гуманітарної місії «Евакуація 200».

«Зараз Андрію дуже потрібна допомога. Хворіє кохана дружина. Вилікувати неможливо, але підтримати й полегшити стан – це в наших силах. Потрібно кілька процедур плазмоферезу. Кожна – по 2,5 тис гривень. В Андрія зараз цих грошей просто немає», – написав Нетьосов.


Волонтер розповів, що дружина ветерана страждає від спадкового невиліковного нервово-м’язового захворювання. Воно провокує патологічно швидку стомлюваність м’язів. Щоб полегшити страждання людини з таким захворюванням, необхідно періодично проходити курси плазмоферезу – очищення крові. Один курс складається з шести процедур, кожна з яких коштує 2,5 тисячі гривень. Для Андрія Нілова, який живе за рахунок невеликого власного СТО в Миколаєві і який на період карантину залишився без заробітку, зараз це практично непідйомна сума.

Саме тому друзі людини, що не побоялася двічі поїхати в складі гуманітарної колони після розстрілу українських вояків під Іловайськ, щоб вивезти поранених, загиблих і полонених, просять зараз допомоги вже для його родини. Адже те, що є величезною сумою для однієї людини, легко можна зібрати спільними зусиллями. Для цього досить, щоб кілька сотень людей відмовилися від однієї чашки кави – і перерахували її вартість на банківську карту.


Для тих, хто може і хоче допомогти родині героя, Павло Нетьосов опублікував номер карти дружини Андрія Нілова:

5168742216813778 Петренко О. Г.

Залиште свій коментар