Різке підвищення тарифів на комуналку, українцям назвали суми: «з 1 жовтня…»

Різке підвищення тарифів на комуналку, українцям назвали суми: «з 1 жовтня…»

Українців попередили про підвищення тарифів, яке незабаром стартує в країніЗокрема, ціна на перші 100 кВт/год електроенергії для населення підніметься практично в два рази, а ціна холодної води – на 22%. При цьому причиною підвищення тарифів є зростання заробітних плат співробітників, а також підвищення вартості витратних матеріалів.

пенсія виплати Комуналка пенсіонер

Згідно з Меморандумом України і МВФ, нові тарифи вже повинні були бути передані місцевій владі на узгодження.


У повідомленні сказано, що з 1 жовтня підніметься ціна на перші 100 кВт/год електроенергії для населення, практично в два рази – з 0,9 грн до 1,68 грн. Цей показник був незмінний з 2017 року.

Крім того, з жовтня планується підняти тарифи на холодну воду. Розмір підвищення складе 22%. Як повідомляють в НКРЕКП, причиною підвищення тарифів є зростання заробітних плат співробітників, а також підвищення вартості витратних матеріалів.


тарифи, опалення, батарея

Також раніше повідомлялося, що наступного року МОЗ планує підвищити тарифи на медичні послуги.

Зараз сімейний лікар отримує 600 гривень за первинну допомогу на кожного пацієнта, а в 2021 році суму пропонують збільшити до 710 гривень

Таке підвищення відбудеться вперше за два роки. Крім того, збираються зробити в 2,5 рази більше тариф на екстрену медичну допомогу — зі 162 до 412 гривень.

Залиште свій коментар