Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу вакцину від коронавірусу

Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу вакцину від коронавірусу

Низка учених критикує таке квапливе рішення.Президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу вакцину від коронавірусу. Її зареєстрували, не дочекавшись третьої фази випробувань.

«Наскільки мені відомо, сьогодні вранці вперше в світі зареєстрована вакцина проти нової коронавірусної інфекції», — сказав він. Розраховує на її масовий випуск вже найближчим часом, передає Интерфакс Россия.


«Я знаю, що вона працює досить ефективно, формує імунітет стійкий і, повторюю, пройшла всі необхідні перевірки», — запевняє Путін.

Також президент РФ заявив, що його донька вже зробила щеплення новою російською вакциною. За його словами, після першого уколу у його доньки була температура 38, а на наступний день 37 з невеликим. «І все. Після другого уколу, другого щеплення теж температура трохи піднялася, але все потім зійшло нанівець, почувається добре, і титри (антитіл до коронавірус — ред.) високі», — сказав Путін.


Міністр охорони здоров’я РФ Михайло Мурашко додав, що вакцина буде вироблятися Центром імені Гамалії і компанією «Біннофарм».

Таким чином Росія стала першою країною, яка зареєструвала вакцину від коронавірусу. Однак багато вчених в країні і та за її межами налаштовані скептично і ставлять під сумнів рішення зареєструвати вакцину до початку третьої фази випробувань, які зазвичай тривають місяцями і в яких беруть участь тисячі людей, пише Associated Press.

Залиште свій коментар