Путін заявив, що Росії «нікуди відступати» у питанні ситуації в Україні: як відреагували ЄС та США

Путін заявив, що Росії «нікуди відступати» у питанні ситуації в Україні: як відреагували ЄС та США

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що Росія не має місця для відступу в протистоянні зі США. За його словами, РФ буде змушена вжити жорсткої відповіді, якщо Захід не відмовиться від своєї «агресивної лінії».

Путін підкреслив, що відповідь Росії матиме військово-технічний характер. Про це він заявив на розширеному засіданні колегії Міністерства оборони РФ, повідомляє Reuters.


«Те, що США роблять в Україні, перебуває у нас на порозі… І вони повинні зрозуміти, що нам нікуди відступати. Невже вони думають, що ми просто дивитимемося?» – сказав Путін.

Читайте також:   Загрожує смертна кара: у Мінську посадили літак, аби затримати засновника NEXTA


Втім, президент Росії не роз’яснив, яку саме відповідь зробить його країна, але формулювання було відображено раніше використовуваним заступником міністра закордонних справ Сергієм Рябковим, який попередив, що Росія може передислокувати ядерні ракети середньої дальності в Європі у відповідь на те, що, на її думку, планує здійснити НАТО.

Водночас Росія відкидає інформацію про те, що вона може готувати вторгнення в Україну вже найближчим часом.


Після заяви Путіна держсекретар США Ентоні Блінкен виключив особисту зустріч між президентом США Джо Байденом та Путіним. На його думку, необхідно побачити, чи є насамперед якийсь дипломатичний прогрес у відносинах США та РФ.

Читайте також:   Президентка Грузії закликала зробити платним лікування для нещеплених від коронавірусу

Проте головна дипломатка Держдепартаменту США з питань Європи Карен Донфрід заявила, що Вашингтон готовий взаємодіяти з Москвою по різних каналах – на двосторонній основі, через Раду Росія-НАТО, яка востаннє засідала в 2019 році, і в Організації безпеки та співробітництва в Європі.

Залиште свій коментар