Путін «у небезпеці» і може наважитись на три воєнні кроки в Україні – The Daily Mail

Путін «у небезпеці» і може наважитись на три воєнні кроки в Україні – The Daily Mail

Час грає проти президента Росії Володимира Путіна, він перебуває в небезпечному становищі, але найбільша складність у тому, щоб «продати свою катастрофічну війну як перемогу громадянам своєї країни». У військовому вторгненні в Україну в нього лишилося три можливі ходи.Україна повинна підтримувати здатність своїх сил продовжувати ефективно боротися і контратакувати, щоб повернути втрачену територію, якщо вона хоче встояти проти росіян. Про це ідеться у статті військового експерта Джастіна Бронка в The Daily Mail.

За його словами, російські війська перебувають у «небезпечному становищі», яке, ймовірно, погіршиться найближчими тижнями без серйозної паузи в боях, тобто важливо, щоб українці продовжували жорсткі бої.


Ворог може наважитись на три варіанти подальшого розгортання наступальних дій.

По-перше, рухатися на північ від Мелітополя до Дніпра, щоб одночасно зустрітися з наступом своїх військ на південь від Харкова. Якщо це вдасться, то основна частина підрозділів регулярної армії України на Донбасі буде відрізана та ізольована від решти країни.


По-друге, росіяни можуть продовжити бомбардування Маріуполя, Харкова та менших міст. Страждання їхніх жителів та захисників, які залишилися, використовуються для тиску на український уряд, щоб він домовився про припинення вогню на умовах, які дозволять російським силам зупинитися, закріпити свої здобутки та провести ротацію тих підрозділів, які зазнали найбільших втрат.

По-третє, продовжать спроби оточити та обійти Миколаїв на півдні з просуванням далі до Одеси. Оперативна група Військово-морських сил Росії, яка тижнями чекала біля Одеси, провела обстріл міста останніми днями і може спробувати висадити десант, якщо дружні наземні сили зможуть наблизитися впритул до міста.

Тим часом спроби оточити Київ триватимуть, і місто, імовірно, потрапить під посилені бомбардування, але навряд чи піддасться прямому штурму.

Залиште свій коментар