Путін назвав умови деескалації: Відмова України від Криму та НАТО і демілітаризація

Путін назвав умови деескалації: Відмова України від Криму та НАТО і демілітаризація

Президент Росії Володимир Путін назвав умови для деескалації ситуації навколо України.Про це повідомляємо з посиланням на його пресконференцію президента РФ.

«Ці питання ми обговорювали в ході зустрічей з нашими європейськими партнерами і, власне кажучи, з нашими американськими партнерами ми теж говорили про це не один раз. По-моєму, публічно це не звучало, але я скажу. Природно, питання звучить, що ж з обох сторін або з боку Києва має статися, щоб ситуація, на нашу думку, вважалася врегульованою в довгостроковій європейській перспективі, і щоб ми могли жити спокійно … Ну я вам цю страшну розкрию — перше, що необхідно зробити всім, це визнати волевиявлення людей, які проживають у Севастополі та в Криму», — зазначив Путін.


За його словами, він не розуміє, чим рішення за підсумками «референдуму» в Криму відрізняється від рішення влади Косово. Путін також підкреслив, що другою вимогою є те, щоб Україна сама відмовилася від вступу до НАТО і реалізувала ідею нейтралітету.

І остання, за його словами, вимога — демілітаризація України.


«Найголовніший пункт — це демілітаризація сьогоднішньої України. Оскільки це єдиний контрольований фактор, за яким можна спостерігати і контролювати», — сказав Путін.

Водночас він додав, що вирішення проблеми Донбасу вже нібито «стало неактуальним». 

Залиште свій коментар