Путін назвав «червоні лінії» щодо України. Пов’язані з ударними комплексами

Путін назвав «червоні лінії» щодо України. Пов’язані з ударними комплексами

Російська Федерація розцінює появу новітніх озброєнь в Україні як «червоні лінії». Якщо вона побачить в них загрозу для себе, то залишає за собою право на дії у відповідь.Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву президента Росії Володимира Путіна на форумі «Росія кличе».

«Де ці «червоні лінії»? Перш за все створення загроз для нас, які можуть виходити з цієї території. Якщо і далі все буде розширюватися в цій інфраструктурі, то я вже публічно говорив, Якщо на території України виникнуть комплекси ударні, підлітний час до Москви буде 7-10, а в разі розміщення гіперзвукової зброї 5 хвилин… А нам що робити? Ми тоді повинні будемо щось подібне створити щодо тих, хто нам так загрожує», — заявив Путін.


За його словами, Росія вже зараз готова реагувати на появу ударних комплексів в Україні, оскільки взяла на озброєння гіперзвукові ракети.

«Підлітний час до тих, хто віддає накази теж буде 5 хвилин. Ми куди йдемо-то? Навіщо все це робимо? Ось це, створення таких загроз для нас і є «червоні лінії», — додав Путін.


Залиште свій коментар