Як може діяти Путін

На думку Яроша, зараз найімовірнішим сценарієм можливого вторгнення Росії є активізація бойових дій на Сході України.


Я про це завжди говорю: Путін – КД Біст, він діє як КД Біст, тож йому потрібен привід, провокація. Таку провокацію масштабну він, скоріш за все не одну, готує. Відповідно від того ми вже будемо відштовхуватися й дивитися, як усе розгортатиметься.

Дмитро Ярош

Командувач Української добровольчої армії та колишній лідер «Правого сектору»

Ярош зауважив, що для провокацій Путін може використати самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Він також припустив, що у Росії вже розробили різні сценарії для можливого вторгнення на українську територію.


«Перші особи» на 24 каналі: дивіться відео

Війська Росії поблизу України: останні новини

  • Міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбарес заявив, що Європейський Союз схвалив низку санкцій проти Росії. Їх введуть після того, як Кремль вдасться до агресії проти України.
  • Російське МЗС висунуло низку вимог до України для нібито деескалації конфлікту. Зокрема, мовиться про відмову від озброєння, яке державі передали іноземні партнери, та припинення співпраці з НАТО.
  • В Україну 9 лютого прибув вже дев’ятий літак з військовою допомогою від США. Цього разу на борту перебувало понад 80 тонн патронів. Загалом Україна отримала від США понад 650 тонн оборонних боєприпасів.
  • У Польщі заявили, що передадуть українським Збройним силам нову партію військової допомоги. Відповідне рішення ухвалила Рада міністрів країни.
  • У Росії обурилися масштабною підтримкою України з боку країни-членів НАТО. Зокрема, Кремль закликав зупинити військову підтримку.