Пропав дорогою до бабусі: подробиці трагедії з 6-річною дитиною на Дніпропетровщині

Пропав дорогою до бабусі: подробиці трагедії з 6-річною дитиною на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині знайшли тіло 6-річного Ярослава Галата. Хлопчик пропав дорогою до бабусі 15 лютого. До його пошуків окрім поліції долучилися місцеві жителі, проте лише надвечір рибалки виявили мертву дитину в річці за 15 метрів від берега.Докладніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Упав із містка в річку?


Трагедія сталася в селі Новопавлівка Межівського району. Ярослав подався до бабусі, але так і не дійшов до неї. За словами однієї з місцевих мешканок, шлях дитини проходив річкою.

«Вона у нас начебто мілка, через неї перекинутий саморобний місток. Можливо, він з нього впав. Чому – ніхто поки не знає. Задивився, посковзнувся – важко сказати. Але шукали його кілька годин, вже всі місцеві підключилися. А потім рибалки взяли човен і попливли оглядати річку. Так його і знайшли», – розповідає вона.


Ярослав Галат
Трагедія сталася в селі Новопавлівка

Волонтери з павлоградської групи «Пошук людей, що зникли» кажуть, що до них звернулися правоохоронці з проханням допомогти з пошуком дитини. «Але ми туди доїхати навіть не встигли, надвечір години через півтори після дзвінка поліції нам уже повідомили, що знайшли тіло. Так що ні ми, ні кінологи не встигли на місце», – кажуть в організації.

Зі свого боку в сільській раді Новопавлівки відмовилися пояснити, в якому стані місток, яким могла проходити дитина.

Ярослав із мамою

Нещодавно пішов до школи

Ярослав був не єдиною дитиною у сім’ї. У батьків залишилася ще молодша донька. Сам хлопчик лише минулого року пішов у перший клас. Мама одного з однокласників розповідає, що він був дуже відкритою і доброю дитиною.

«Йому подобалося вчитися, він такий старанний. У них минулого року був випускний у садочку, він там також брав участь у виступі. Я спочатку почула, що хтось у нас зник у селі, але не знала, що Ярослав. Говорили, що маленький хлопчик. І вже надвечір стало відомо, що це однокласник і його знайшли в річці. Ми дуже засмучені через його загибель, діти плачуть», – каже жінка.

Батьки Ярослава працюють на місцевому агропідприємстві. У селі дуже добре відгукуються про родину.

Ярослав навчався в 1 класі

У поліції Дніпропетровської області підтвердили, що тіло дитини знайшли в річці за 15 метрів від берега. Але точну причину смерті має встановити судмедекспертиза.

Залиште свій коментар