Прихильники скандальної 8-річної блогерки Мілани «атакували» Кулебу в соцмережі

Прихильники скандальної 8-річної блогерки Мілани «атакували» Кулебу в соцмережі

Після того, як маму 8-річної Мілани Маханець допитали правоохоронці, сторінку дитячого омбудсмена Миколи Кулеби в інстаграмі «атакували» шанувальники юної блогерки. Раніше дівчинка потрапила у скандал через стосунки з 13-річним хлопцем.Джерело: 24 канал

Після того, як вся ця історія набула розголосу, саме Кулеба звернувся до Офісу генпрокурора, кіберполіції та МВС.


Мілана написала дитячому обмудсмену

18 березня у сторіс Мілани з’явився скріншот, який свідчить про те, що вона написала у цій соцмережі Кулебі. Зауважимо, що сторінку юної блогерки веде її мама – Дар’я Маханець.

«Доброго дня. Можна ми з вами зустрінемося й подивимося в очі один одному?», – мовилося у повідомленні. До сторіс прикріплений напис: «Сподіваюся, ви справді боретеся за справедливість».У сторіс блогерка закликає «атакувати» сторінку Кулеби / Скриншот

«Атака» прихильників на Кулебу

На акаунт Кулеби за посиланням у сторіс Мілани перейшли понад 40 000 користувачів. Скоріш за все, омбудсмен не відповів дівчинці. Адже згодом вона звернулася через це до прихильників.

У сторіс блогерка закликала своїх підписників «пофлудити» у коментарях на його сторінці. Мовляв, раніше всі просто переходили й дивилися на дописи, а тепер потрібно привернути увагу чиновника.

Шанувальники Мілани відгукнулися на це прохання. Під публікаціями дитячого обмудсмена одразу з’явилося багато повідомлень, у більшості з них – емодзі, на яких зображені квіточки.

Фанати Мілани «атакують» дитячого омбудсмена / Скриншот

Водночас у дописах також є чимало коментарів на підтримку Кулеби. Користувачі соцмережі пишуть, що «квіточками дитячого обмудсмена не залякати».

Крім цього, вони висловлюють сподівання, що уповноваженому президентом України з прав дитини вдасться розібратися з ситуацією, що склалася.

https://novyny.24tv.ua/prihilniki-8-richnoyi-blogerki-milani-atakuvali-novini-ukrayini_n1572127

Залиште свій коментар