Атака на Прилуки 5 червня: що відомо про наслідки
Чернігівська область була під загрозою повітряних атак з 22:41 минулої доби, 4 червня, до 01:25 5 числа, у цей час тривала повітряна тривога.
Упродовж ночі не було повідомлень про вибухи в регіоні, але під ранок Чернігівська обласна військова адміністрація повідомила, що атака ворога була та мала трагічні наслідки.
Під масованим ударом російських безпілотників були Прилуки. Попередньо, не менш як 6 БпЛА типу «Герань» атакували місто, постраждали житлові будинки.
Відомо про 5 загиблих, серед них 2 жінки й однорічна дитина, їх знайшли під завалами. Є інформація про 6 поранених, їх госпіталізовано. Екстрені служби працюють на місцях влучань.
Наслідки атаки на Чернігів / Фото ДСНС
https://24tv.ua/priluki-atakuvali-bpla-5-chervnya-zaginuli-lyudi-ye-ruynuvannya_n2839182?fbclid=IwY2xjawKuLNVleHRuA2FlbQIxMQBicmlkETE3VFhOZVlZWWRvMDhkUWVWAR5fzs3NKSS00wOgZoEsD8_6d6rBJOrP_BS-0Ce3fZ8MB_mIHSa9W_1HMx1UTA_aem_mZodSHBtDiQRnkZspw7hcg