«Прибрати груди і додати крила»: у Києві пропонують статую «Батьківщини-матері» перетворити на архистратига Михаїла

«Прибрати груди і додати крила»: у Києві пропонують статую «Батьківщини-матері» перетворити на архистратига Михаїла

Автор петиції запропонував зробити крила рухомими, щоб вони коливалися під дією вітра.У Києві пропонують статую «Батьківщини-матері» перетворити на статую архистратига Михаїла. З цією метою пропонується прибрати груди, замінити радянський герб на герб Києва та демонтувати крила.

Відповідна петиція з’явилася 24 грудня на сайті КМДА.


Створив петицію Олександр Артьомов. Станом на ранок 26 листопада вона набрала лише 11 голосів.

Зазначимо, що для розгляду петиції необхідно набрати 6 тисяч голосів за 60 днів. Раніше поріг складав 10 тисяч за 90 днів.


«Статуя «Батьківщина-мати» на Печерський пагорбах столиці є найвищою монументальною спорудою у Європі та є однією з найвідоміших туристичних споруд української столиці. Але початковий задум та радянська естетика цієї споруди не відповідає сучасним політичним та ідеологічним вимогам нашого суспільства», — зазначає автор петиції.

Водночас, Артьомов вважає, що її демонтаж видається недоцільним, по-перше, монумент міцно вписався в обриси міста, по-друге – з економічних міркувань.

Тож автор петиції пропонує: «Оскільки ця жіночка виглядає досить чоловікоподібною, а ще й тримає у руках щит та меч, нескладно буде перетворити її на статую архистратига Михаїла – патрона нашого міста. З цією метою прибрати груди, замінити радянський герб на герб Києва та домонтувати крила. Якщо знайдуться додаткові кошти – зробити крила рухомими, щоб вони коливалися під дією вітра».

УНІАН
Залиште свій коментар