Президент Польщі Дуда закликав світ об’єднатися проти агресії Росії: «Для захисту України і…»

Президент Польщі Дуда закликав світ об’єднатися проти агресії Росії: «Для захисту України і…»

Президент Польщі Анджей Дуда з трибуни ООН виступив з жорсткою заявою про агресію Росії проти України та ГрузіїЗокрема, у своєму виступі він закликав демократичний світ об’єднатися для захисту України та Грузії від російської агресії.

Слова його звернення цитує офіційна Адміністрація президента Польщі.


Анджей Дуда підкреслив, що не може бути і не буде тривалого миру в світі без дотримання закону. Польський президент зазначив, що його держава в Радбезі ООН просувала гасло «мир через закон», яке відображає позицію Польщі.

«У своїй діяльності ми підкреслюємо роль міжнародного права в підтримці глобальної архітектури безпеки. Співпраця держав у разі порушення основних норм міжнародного права, наприклад, у разі агресії Росії проти Грузії чи України, залишається необхідною«,- заявив президент Польщі.


боевики, Донбасс

Також раніше повідомлялося, що нещодавно переобраний президент Польщі Анджей Дуда став «жертвою» пранкерів, видавши цікаві думки, гадаючи, що спілкується з Генсеком ООН.

Один з пранкерів представився Генсеком ООН і запитав Дуду, як у Польщі справи з епідемією китайського вірусу. Той розповів, що ситуація знаходиться під контролем. А ось відповідь про джерело поширення приголомшила. За словами Дуди, однією з причин можуть бути українські заробітчани.

Залиште свій коментар