Президент Франції Макрон пообіцяв провести телефонні переговори з Путіним щодо України у п’ятницю

Президент Франції Макрон пообіцяв провести телефонні переговори з Путіним щодо України у п’ятницю

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в п’ятницю, 28 січня, проведе переговори з російським колегою Володимиром Путіним щодо України, наполягаючи на необхідності діалогу з Москвою. Про це УНН інформує з посиланням на AFP.Цитата

«У мене будуть телефонні переговори з президентом у п’ятницю вранці», — сказав Макрон, заявивши, що переговори стануть частиною «вибагливого діалогу» з Росією і дадуть можливість отримати «роз’яснення» щодо стратегії Москви по відношенню до України.


Додамо

Франція проведе переговори на високому рівні, щоб запропонувати Росії «дорожню карту» з деескалації на тлі зростання глобальної стурбованості з приводу того, що Москва може вторгнутися в Україну, повідомила в понеділок адміністрація президента Еммануеля Макрона.


Еммануель Макрон висловив «глибоке занепокоєння ситуацією на кордонах України» і наголосив на необхідності колективної роботи для швидкої деескалації, йдеться у заяві Єлисейського палацу.

Франція, яка підтримує Україну через побоювання подальшого вторгнення після того, як Росія почала стягувати війська та військову техніку до кордону, візьме участь, в середу, в діалозі за участю дипломатичних радників із Німеччини, Росії та України у рамках «Нормандського формату».

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан також заявив, що Європа тверда у своїй рішучості діяти проти Росії.​​​

«ЄС має бажання використовувати санкції як стримування щодо Росії, щоб запобігти будь-якому вторгненню чи наступу, військовому чи іншому, проти України», — заявив він ЗМІ після засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС.

Залиште свій коментар