«Потонемо в масі люмпенів»: в Україні запропонували відраховувати дітей зі шкіл

«Потонемо в масі люмпенів»: в Україні запропонували відраховувати дітей зі шкіл

Українські вчителі скаржаться на «неписемних» батьків школярівПро це написав український журналіст і блогер Павло Бондаренко на своїй сторінці в соцмережі.

Він розповів, що перед 1 вересня знайома вчителька мало не плакала. Від батьків — купа смс-повідомлень про деталі майбутнього навчання.


«Моторошні, люті граматичні помилки. Абсолютна безграмотність. Читати це дійсно страшно. Люди практично неписьменні», — розповів журналіст про враження знайомої вчительки.

зно тестування випускники студенти абітурієнти школа

При цьому людям, про яких йде мова, по 30-35 років.
«Це те покоління, яке не вчилося у 90-і. Їм просто ставили «трояки», аби випустити зі школи. Ті самі вчителі, які зараз у шоці волосся на голові рвуть. Потім ці діти вчилися «как-нибудь». І там їм теж ставили «трояки», бо вони платили гроші. Тепер уже діти тих дітей пішли у школу. Рівень їхнього інтелекту та освіти ще нижчий. Бо в родинах не заведено книги читати і навіть телеканал «Дискавері» дивитися. Лише «Сватів» та тупі кліпи другосортної попси. Цілковита деградація», — наголосив журналіст.

Валюха, Свати, Добронравов, Кравченко

Популярні новини зараз

Пекуча блондинка з «Квартал 95» розставила ноги на камеру і викликала фурор: «Кайфово вийшло»

«Кінець убив»: MARUV в прозорій білизні, сітці і відвертих позах приголомшила новим відео

«Пенсії зупиняються»: великі проблеми з виплатами виникли в однієї з категорій українців

65-річна Долина приголомшила видом на вечірці з Пугачовою і Басковим: «У готику вдарилася?»

Показати ще

За його словами, в СРСР, попри усі незліченні «мінуси», був один величезний «плюс» — ієрархічна система освіти, коли випускники з нормальним рівнем йшли у ВНЗ, ті, хто не тягнув університети та інститути — до технікумів, а «дно» — до ПТУ.
Зараз, за словами журналіста, цю систему зруйновано. Натомість в Україні є гігантська кількість «університетів», «академій», «інститутів», які фактично продають дипломи, абсолютно не звертаючи уваги на успішність студентів.
«Наша система освіти деградує, і з цим треба щось робити. Як на мене, перше, що маємо зробити — заохочувати школи відраховувати учнів за неуспішність. Як було в СРСР, з довідкою: «Прослухав(ла) шкільний курс, результат незадовільний». Інакше ми потонемо. В тому числі в масі люмпенів, які голосують так, як голосують», — зазначив журналіст.
На думку Бондаренко, потрібно також суттєво скоротити кількість вищих навчальних закладів в Україні.

Залиште свій коментар