Поставлено крапку: Зеленський все-таки підписав закон. В історії України відкрилася нова глава

Поставлено крапку: Зеленський все-таки підписав закон. В історії України відкрилася нова глава

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію грального бізнесу.

Відзначимо, що раніше документ схвалив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.Згідно з даними на сайті Верховної Ради останній етап проходження законопроекту — 11 серпня повернутий з підписом від президента.

Відомо, що 21 липня парламентаріями були відхилені три проекти постанов, які блокують підписання закону. Саме таким чином вони розблокували підписання документа про гральний бізнес.


Нагадаємо, що 14 липня ВР легалізувала гральний бізнес. Законопроект під номером №2285-д був схвалений парламентом. Кількість голосів «За» було 248.

Законом вводиться кримінальна відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії. Зали з ігровими автоматами тепер можна буде розмістити в готелях, що мають три, чотири або п’ять зірок.


Також в законі йдеться про те, що резидентам держави-агресора заборонено мати гральний бізнес на території України.

Відповідно до закону за рішенням Кабміну в Україні створюються спеціальні територіальні ігрові зони. Створюється Реєстр осіб, яким обмежений доступ до гральних закладів і участь в азартних іграх.

Гравці можуть робити ставки в мережі тільки в безготівковій формі при обов’язковій ідентифікації гравця. Ставки електронними грошима не приймаються, немає ставок в кредит, розстрочки платежу та ін. Заборонено прийняття ставок в букмекерській діяльності на віртуальні події або будь-які інші ігри, результат яких визначається генератором двох випадкових чисел.

Законом забороняється організація закладів, в яких гравці можуть отримати доступ до азартних ігор і які замасковані під Інтернет-клуби.

У країні буде створена державна система онлайн-моніторингу для фіксації кожної фінансової операції по прийняттю ставки,
виплаті виграшу.

Залиште свій коментар