Порошенко може стати прем’єр-міністром України: Турчинов назвав дві умови..

Порошенко може стати прем’єр-міністром України: Турчинов назвав дві умови..

У партії Петра Порошенка заявили про необхідність проведення дострокових виборів в Раду з подальшим формуванням нового Кабінету міністрів, який 5-й президент може очолити.Заяву про це зробив соратник колишнього президента Олександр Турчинов, який є главою штабу “ЄС”.

Заява Турчинова цитують українські інформаційні агентства.


“Я вважаю, що він достатньо підготовлений для цього … Далі будемо виправляти те, що вони зробили. Я хочу, щоб не було повторення 2014 року, коли система вже була повністю некерованою, країна була на межі катастрофи, була повноцінна війна. Саме тому я  сподіваюся, що вистачить якщо не розуму, то хоча б інстинкту самозбереження, щоб піти на дострокові вибори і віддати той тягар, який вони не можуть тягнути “, – повідомив він журналістам BBC Newss

Він додав, що політична сила Порошенко може погодитися на коаліцію з “слугами народу”, однак для цього необхідно виконання однієї умови.  Партія президента Зеленського повинна першою звернутися до “ЄС” за допомогою і фахівцями, які, за його словами, є в розпорядженні команди Порошенко.


 

Залиште свій коментар