Понад половина українців підтримують санкції проти М едведчука – опитування

Понад половина українців підтримують санкції проти М едведчука – опитування

Понад половина (58%) українців підтримують рішення Ради національної безпеки й оборони про запровадження санкцій проти народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука і його дружини, телеведучої Оксани Марченко, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» 22-23 лютого.Три чверті українців (75%) знають про це рішення РНБО.

«75% відповіли, що знають про рішення Ради національної безпеки і оборони щодо запровадження санкцій щодо Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко (40% добре знають, 35% – щось чули, водночас, 25% – вперше чують). 58% підтримують рішення РНБО, 28% – не підтримують. Серед тих, хто добре знає про це рішення, 73% говорять про його підтримку, 23% – протилежної думки», – йдеться в дослідженні.Згідно з опитуванням, 52% українців вважають, що рішення про запровадження санкцій проти Віктора Медведчука викликане його проросійською діяльністю, 30% – вважають це розбірками між олігархами, 16% стверджують, що це спроба повернути у власність держави трубопровід, 13% вважають це вказівкою з боку США, 10% заявляють про тиск на опозицію.


Опитування проводили серед людей від 18 років в усіх областях, крім окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше ніж 2,0%

Залиште свій коментар