Помер патріот України, один із засновників Народного Руху (НРУ)

Помер патріот України, один із засновників Народного Руху (НРУ)

У понеділок, 18 січня, перестало битися серце патріота, борця за Україну, доктора економічних наук — Черняка Володимира Кириловича. Він помер після тривалої боротьби з коронавірусною інфекцією.Про трагічну новину розповіли на Facebook-сторінці Володимира Черняка.

Він народився в 1941 році в Рівненській області. З 1989 по 1991 рік був народним депутатом СРСР. Після цього був нардепом України III і IV скликань, 1998-2002 і 2002-2006 відповідно.


Черняк був завідувач відділу теорії та методології Інституту економіки НАН України, головним науковим співробітником Науково-дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів України.

Помер патріот України, один із засновників Народного Руху (НРУ)


Володимир Черняк (фото: facebook.com/vkchernyak)

Він також був одним із засновників Народного Руху України (з 1999 року — член Українського народного руху, згодом — Української народної партії).

Володимир Кирилович стверджував, що українська економіка на 80% залежала від Росії та інших республік. Також він казав, що Україна, на відміну від Угорщини, Чехії і Польщі не була вільною країною, в якій не було створено уряд, зацікавлений у реформах.

Він також вважав пріоритетним напрямком — інтеграцію України в Європейський Союз, а в центр економічної політики ставив питання зростання платоспроможного попиту.

Залиште свій коментар