Поляки показали ганебний фільм про Україну

Поляки показали ганебний фільм про Україну

У відносинах України з Польщею назріває міжнародний скандал, який могла спровокувати офіційна Варшава.Про це повідомляє портал «Хвиля».

Суть конфлікту полягає у виході на екрани польського кінофільму, який називає «Петля». Українців в ньому зображують, м’яко кажучи, не в найкращому світлі. Їх показують запроданцями, позбавленими принципів: повіями, сутенерами, хабарниками і просто «бидлом». Картину вже багато хто назвав «скандальної», причому вона викликала хвилю невдоволення не тільки в Україні, але в Польщі.
Головні герої фільму — польський поліцейський Даніель і два українські брата Женя і Алекс. Останні — сутенери-бандити, з якими зв’язався Даніель. Завдяки наданої ними інформації він зміг піднятися кар’єрними сходами, ставши співробітником Центрального бюро розслідування (аналог СБУ).

У фільмі відкривають бордель, куди привозять дівчат з України. Спочатку їх змушують там тільки танцювати, а потім переходять і до послуг більш протизаконного характеру. Цікаво те, що через кордон перевозять «в відключці» за допомогою прикордонника, який без зайвих вагань приймає «1000 доларів за тіло» і спокійненько закриває на все очі.


Крім того, в картині показаний один з українських міністрів, який спонсорував бордель і брав свій відсоток. І все це продемонстровано жорстко і грубо, зі сценами насильства і сексу. Також показана корупція в Україні з принципом, що всі питання можна «вирішити».

Люди після перегляду пишуть, що «половина залу сміялася і кивала, мовляв, так, українці дійсно такі». У той же час режисер фільму Патріка Вега каже, що хотів передати соціальну проблему торгівлі людьми і примусу до проституції, але просто його частково не так зрозуміли.
Чималій кількості людей цей фільм припав до смаку. У той же час в дипломатичних колах очікується новий конфлікт між Польщею і Україною. Інсайдери говорять, що такі фільми, крутяться в кінотеатрі на постійній основі, не знімають просто так.


Залиште свій коментар