Почуття сорому та провини: Дудь назвав Путіна «імператором, який захопився історією», і висловив підтримку Україні

Почуття сорому та провини: Дудь назвав Путіна «імператором, який захопився історією», і висловив підтримку Україні

Російський журналіст Юрій Дудь назвав президента РФ Володимира Путіна «імператором, який захопився історією», і висловив підтримку Україні.«Імператор, який захопився історією. Свита з ампутованою думкою та волею. Пропагандистський ескорт, що так складно і так солодко схвалює війну з теплих столичних квартир. Та й рішення, які вся ця тусовка приймає. Рішення — не про те, щоб конвертувати природні ресурси у благополуччя Воронежа, Камчатки, Нікеля та Заполярного, а щоб багатіти самим і довше в управлінні цих ресурсів залишатися», — написав він.

За словами Дудя, він не підтримує «імперський угар».


«Коли мої діти підростуть, доберуться до цього клаптика історії, охреніють і запитають: „Тату, ну а ти тоді чого?“ — у мене буде письмовий доказ: цю владу я не вибирав, її імперський угар я не підтримував», — написав він.

Журналіст заявив, що те, що він відчуває зараз, близько до почуттів сорому та провини.


«Навесні минулого року у нас вийшов випуск з Михаличем з петербурзького гурту Animal Джаz. Відповідаючи на запитання: „Як ти сприймаєш те, що відбувається між Росією та Україною?“, він відповів: „Жесть. Трагедія. І почуття провини <…> Оце всі зелені чоловічки, ось це все втручання з боку — це нескінченні почуття мого сорому і провини. З одного боку, за те, що я не можу вплинути. З іншого боку, за те, що це моя країна, хоча я начебто прямо і не відповідальний за ці речі“. Ця відповідь дуже близька до того, що я відчуваю зараз», — написав він.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Юрий Дудь (@yurydud)

 

Залиште свій коментар