Свою історію захисник розповів у інтерв’ю 24 Каналу. У війську він служить із 18 років.
Як Вог дістав поранення
Спершу Богдан був командиром розрахунку артилерії, однак коли гармата вийшла з ладу, почав допомагати керувати взводом. На заводі «Жовтневому» росіяни били по українцях з танків та артилерії.
Пів дня пробули там, потім пішли допомагати хлопцям на Кірова – і тут нам кажуть, що на нашу позицію зайшли росіяни,
– згадує Вог.
Кулю в кисть він дістав, коли намагався залізти в будівлю через вікно. Згодом захисники розділилися на 2 пари – зачистили завод, поставили розтяжки, зібрали трофеї та налаштували оборону.
За словами Богдана, противник мав перевагу, зайнявши 5-поверхівки поряд. Коли росіяни знову проривалися на завод, військовий прикривав побратима Юзіка, отримавши друге поранення в плече.
Евакуація на «Азовсталь»
Ворог накрив хлопців автоматними чергами, як тільки ті вийшли з заводу.
Я вирубився. Коли отямився – ніг не відчуваю, біля мене нікого нема. Вже пройшло кілька годин, я побачив нашого хлопця, помахав йому, він помітив. І так мене евакуювали,
– розповідає Богдан про вечір 22 березня.
Він пробув на «Азовсталі» 3 дні, уночі 25 березня Вога розбудили. Подумавши, що то прорив ворога, хлопець просив видати йому гранати.
Богдан відмовлявся летіти, але після уколу медсестри – «все як в тумані». Його завантажили в гелікоптер останнім, одягнувши шкарпетки й взуття, поклавши на груди телефон, документи й шеврони.
Було приємно знати, що хоча б поранених намагаються врятувати. Бо нас було багато, і неприємно дивитися, як твої друзі просто вмирають,
– каже захисник.
Пілоти просили поранених не розповідати, звідки ті прибули, аби не «підставити» наступні евакуації. Спочатку Вог потрапив на лікування в Дніпро, а потім – до Вінниці.