«Побачення в ефірі»: Зеленська розповіла, як довго не бачилася з чоловіком і як змінилась їхня родина за час війни

«Побачення в ефірі»: Зеленська розповіла, як довго не бачилася з чоловіком і як змінилась їхня родина за час війни

Перша леді України Олена Зеленська розповіла, як довго не бачилася з чоловіком та як змінилася родина президента за час війни.За словами Зеленської, їхня родина, як багато українських сімей, зараз роз‘єднана.

Про це вона сказала в інтерв’ю «Фактам ICTV» в ефірі телемарафону «Єдині новини».


«Він (президент України Володимир Зеленський — ред.) живе на роботі. Ми його майже не бачимо. Два з половиною місяці ми взагалі не бачилися, спілкувалися тільки телефоном», — каже перша леді.

Зеленська зазначає, що останнім часом у їхньої родини нарешті з’явилося кілька можливостей побути разом, зокрема через публічні заходи.


«І я вам також вдячна за цю можливість, тому що ми зараз проводимо час разом. Побачення в ефірі. Це така чудова нагода попити разом чаю», — каже подружжя.

За словами Зеленської, їхня родина за час війни не надто змінилась — у сім‘ї, як і раніше, панує лад.

«Не можу сказати, що наша родина дуже змінилась. Ми тримаємося, все добре, в нашій родині так само лад. На жаль, ми не можемо посидіти, повечеряти всією родиною, поговорити про всі справи», — каже перша леді.

Водночас президент каже, що вони з дружиною вечеряють разом віртуально — щодня розповідають, хто і що мав на вечерю.

«Як і всі, ми чекаємо, що можна буде об‘єднатися знову, як і всі родини в Україні, які роз‘єднані зараз, які чекають на своїх рідних, близьких, які хочуть знову бути разом», — каже Зеленська.

Залиште свій коментар