Підозрюваний у вбивстві Марійки Борисової наклав на себе руки в СІЗО

Підозрюваний у вбивстві Марійки Борисової наклав на себе руки в СІЗО

Підозрюваний у вбивстві 7-річної Марійки Борисової з Херсонщини наклав на себе руки, перебуваючи в слідчому ізоляторі. Він повісився.Про це OBOZREVATEL повідомило джерело. За його відомостями, 23 квітня близько 5:30 охорона СІЗО помітила, що чоловік висить у своїй камері. За попередніми даними, підозрюваний пішов з життя добровільно. Чи залишав він передсмертну записку, поки невідомо.

Однак, як пише місцеве видання «Новий день», вона таки була. Її нібито забрала слідчо-оперативна група з Херсонського відділу Національної поліції, співробітники якого оглядали камеру.


Зміст документу не розголошується, але, за неофіційною інформацією, він полягав у тому, що загиблий просив пробачення у своєї дочки та ще раз наполягав на нібито своїй невинуватості.

Як відбулося самогубство?


Через побоювання, що у загальній камері над підозрюваним 62-річним мешканцем вчинять самосуд інші арештанти, його утримували у «боксі» лише з одним, трохи молодшим сусідом, якого також підозрюють у скоєнні тяжкого злочину.

Однак чоловік дочекався, поки той засне, порвав постільну білизну і зробив із неї мотузку, яку причепив до віконної решітки і на якій повісився.

Коли співкамерник прокинувся, то покликав на місце НП інспектора. Але самогубець був уже мертвий.

Показово, що в особовій справі арештованого, яка знаходиться у СІЗО, фігурувала помітка, що він має схильність до суїциду. Проте у камері покійний до останнього моменту поводився спокійно – не порушував режиму, не відмовлявся від їжі, а з 58-річним співкамерником не конфліктував.

Залиште свій коментар