Підліток був п’яний: спливли нові деталі вбивства 6-річної дівчинки на Харківщині

Підліток був п’яний: спливли нові деталі вбивства 6-річної дівчинки на Харківщині

Юний мешканець села Старий Салтів на Харківщині, якого підозрюють у вбивстві 6-річної Мирослави Третяк, у день трагедії перебував у стані алкогольного сп’яніння. За даними правоохоронців, 13-річний підліток вдарив дитину щонайменше десять разів.Це встановило досудове розслідуванням у справі. Інформація міститься в ухвалі Вовчанського районного суду від 29 липня і з’явилася в Єдиному держреєстрі судових рішень 2 серпня.

«28.07.2021, у проміжок часу з 16:00 по 18:00, неповнолітній, який був у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи у приміщенні покинутої будівлі, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних взаємин… умисно завдав потерпілій не менш ніж 10 ударів тупим твердим предметом у ділянку голови», – йдеться в ухвалі.


Уточнюється, що з покинутої будівлі та місцевості довкола неї слідчі вилучили речові докази. Серед них було кілька фрагментів цегли. Тоді як із квартири родини підозрюваного підлітка – засоби для прання та вологий одяг хлопця.

Підозрюваний у вбивстві Мирослави Третяк сусідський хлопець

У присутності матері й психолога слідчі опитали подружку вбитої Мирослави. Вона розповіла, що у день вбивства гралася з нею, коли до них прийшов підліток і запропонував піти нарвати яблук. Дівчинка погодилася, пообіцявши повернутися, але так і не прийшла.


Під час судового засідання неповнолітній зізнався, що дійсно того дня перебував із Мирославою у приміщені покинутої будівлі в Старому Салтові, розташованій неподалік від їхнього будинку.

«І там завдавав їй тілесні ушкодження, а потім залишив її без тями та пішов до себе додому», – вказано в ухвалі суду.

Злочин трапився у Старому Салтові

Зауважимо: підозрюваний у вбивстві 6-річної дівчинки Мирослави Третяк із Харківської області – Богдан Ф. – живе без батька, з матір’ю, яка п’є, та старшою сестрою. За словами очевидців, він часто буває агресивним, влаштовує бійки з іншими дітьми і кидається на них із палицями та камінням.

Загалом про підлітка в селищі давно ходила недобра слава. Однак на обліку в соціальних службах ні він, ні сім’я не перебували. Також поки невідомо, чи отримає Богдан тюремний строк, оскільки йому не виповнилося навіть 14 років.

Залиште свій коментар